EGLO SALICETO 98305 Lampa wpuszczana LED 6W-NB

Opis
Stan w magazynie centralnym: -24 szt. na dzień 2020-11-18 Prosimy o kontakt w celu ustalenia aktualnego stanu. Dane techniczne: - Klasa ochrony: 2- Napięcie sieciowe: 220-240V,50/60Hz- Napięcie pracy: 220-240V,50/60Hz- Materiał
Cena 79,90 zł
-+
Nr katalogowy: 98305 EAN: 9002759983055 Producent: EGLO Kolor:
Dostępność: Na zamówienie Wysyłka: w ciągu 30 dni Koszt wysyłki: 15,00 zł

Stan w magazynie centralnym: -24 szt. na dzień 2020-11-18
Prosimy o kontakt w celu ustalenia aktualnego stanu.

Dane techniczne:

- Klasa ochrony: 2
- Napięcie sieciowe: 220-240V,50/60Hz
- Napięcie pracy: 220-240V,50/60Hz
- Materiał obudowy: aluminium
- Kolor obudowy: biały
- Gniazdo: LED
- Źródło światła w zestawie
- Moc: 6W
- Strumień światła: 450 lm
- Barwa światła: 4000K neutralna biel
- Wydajność energetyczny: A+
- Możliwość ściemniania: tak
- Wysokość: 42 mm
- Ø: 88 mm
- Głębokość instalacji: 50 mm
- Wyłącznik: 68 mm
- Waga: 0,176 kg


Gwarancja:

- 2 lata

Właściwości produktu
  • Producent:EGLO
  • Nr katalogowy:98305
  • Kolor:BIAŁY
Oceń produkt
WARUNKI GWARANCJI EGLO - OBOWIĄZUJĄCE DLA KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ I SZWAJCARII

Obok ustawowej rękojmi firma EGLO LEUCHTEN GMBH, Heiligkreuz 22, 6136 Pill, Austria („EGLO”) udziela Państwu na określone produkty gwarancji zgodnej z poniższymi postanowieniami. W żadnym wypadku nie ogranicza to Państwa ustawowych praw, w szczególności odnoszących się do rękojmi i ochrony konsumenta.

  1. Produkty, na które udziela się gwarancji, oznaczone są odpowiednim nadrukiem na opakowaniu.
  2. Okres gwarancji podany jest na opakowaniu zewnętrznym zakupionych przez Państwa produktów. Okres gwarancji liczony jest od daty zakupu produktu przez pierwszego klienta końcowego. Na potwierdzenie proszę zachować dowód zakupu.
  3. Gwarancja obejmuje wszystkie produkty zakupione przez klienta końcowego na terytorium Unii Europejskiej lub Szwajcarii.
  4. W przypadku wad i usterek wynikających z wad materiałowych lub produkcyjnych, jeżeli zostaną one zgłoszone w okresie gwarancji, następuje nieodpłatne usunięcie wady / usterki (według wyboru firmy EGLO w drodze naprawy, wymiany lub zwrotu ceny sprzedaży).
  5. W przypadku objętym gwarancją należy skontaktować się (ustnie lub w formie tekstowej) ze sprzedawcą lub partnerem handlowym, u którego zakupili Państwo produkt i zgłosić swoje roszczenie gwarancyjne, przedkładając dowód zakupu.
  6. Roszczenia gwarancyjne są wykluczone w przypadku niewielkiego odchylenia od zadanych właściwości, które jest nieistotne dla wartości produktu i jego przydatności do użytkowania oraz w przypadku wad lub usterek spowodowanych przez niewłaściwe lub nieprawidłowe obchodzenie się z produktem, wpływy otoczenia (wilgoć, wysoka temperatura, przepięcie, pył, wahania natężenia prądu lub napięcia sieciowego, utlenione powierzchnie / dający się wypolerować nalot rdzy, zwłaszcza w regionach brzegowych itd.) oraz w przypadku uszkodzeń kruchych komponentów (np. szkła) lub materiałów eksploatacyjnych (np. akumulatorów, baterii).

EGLO to jeden z największych dostawców oświetlenia dekoracyjnego na świecie dla gospodarstw domowych i przemysłu. Firma powstała w latach 70 w austriackim Tyrolu i już w połowie lat 80 zyskała ogromny udział w rynku europejskim.

Obecnie EGLO posiada ponad 70 niezależnych oddziałów na całym świecie, w tym 3 magazyny centralne w Austrii, na Węgrzech i w Holandii oraz 16 magazynów regionalnych.

Mając tak ogromny udział w rynku firma nieprzerwanie wprowadza na rynek nowe serie lamp, których projekty inspirowane lokalnym rynkiem przygotowują wykwalifikowani specjaliści. Producent kładzie wysoki nacisk na jakość dlatego wszystkie stadia powstawania lamp są ściśle monitorowane od momentu projektowania, aż po seryjną produkcję, która wykonywana jest (jak zapewnia producent) przez mistrzowsko wyszkolonych pracowników.

Aby jak najlepiej zadbać o jakość swoich produktów EGLO ponad 90 procent lamp produkuje we własnych fabrykach, a nie zleca produkcji obcym firmom. Tak zorganizowana proces produkcyjny pozwala na bezpośredni wgląd i kontrolowanie na każdym etapie powstawania produktu co sprawia, że do klienta trafia tylko towar najwyższej jakości.

Zakłady produkcyjne zostały zlokalizowane na Węgrzech i w Chinach i to tam we własnych fabrykach odbywa się produkcja bardzo dobrych jakościowo źródeł światła, wszelkiego rodzaju lamp, żyrandoli, opraw domowych i przemysłowych, a także lamp systemowych, taśm i listew LED. W asortymencie firmy znajduje się też bogaty wybór akcesoriów takich jak: abażury do lamp, słupki zasilające, mocowania do lamp, podstawy do lamp ogrodowych.

Katalogi online
Katalog główny
Katalog główny
Katalog Ogród
Ogród
Trend & Vintage
Trend & Vintage
EGLO connect
EGLO connect
Katalog Solary
Solary
Źródła światła
Źródła światła
Bluetooth bulb
Bluetooth
Technical Light Solutions
Technical Light Solutions
Wentylatory sufitowe
Wentylatory sufitowe
Stars of Light
Stars of Light
EGLO Trend
EGLO Trend
LED Taśmy i profile
Taśmy LED i profile
Dlaczego warto wybrać Nasz sklep?
Istniejemy w branży elektrycznej od 1996r.
W stałej ofercie posiadamy ponad 15 000 pozycji.
Ekspozycja stała na ponad 2 000 m2.
Zobacz

Podane wyżej dane mają charakter poglądowy i nie są wiążące w zakresie koloru, kształtu, wykończenia i danych technicznych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z treści niniejszej strony. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem handlowym.